https://www.traditionrolex.com/22
https://www.traditionrolex.com/22
NASZA OFERTA - e-tkaniny.pl - tkaniny zasłonowe, tkaniny dekoracyjne, tkaniny obiciowe, zasłony na zamówienie

Nasza oferta

 

Od wielu lat z sukcesem prowadzimy nasze sklepy internetowe z wyposażeniem wnętrz, oferując produkty starannie wyselekcjonowane pod kątem walorów estetycznych i jakościowych. Są to produkty nietuzinkowe i ciekawe wzorniczo, które przyciągnęły już tysiące klientów, chcących ozdobić swoje domy, co jest dla nas powodem do dumy.

 

 

Naszą specjalnością są tkaniny obiciowe i zasłonowe, prezentowane na dwóch serwisach: obiciowe24.pl oraz e-tkaniny.pl. Uważnie śledzimy najnowsze trendy we wzornictwie, zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym, ciągle uzupełniając nasze kolekcje. Z tej pasji do pięknych tkanin zrodziła się idea utworzenia autorskiej pracowni szycia zasłon oraz innych dekoracji Mijahome - zapraszamy do skorzystania z jej usług.

 

 

Nasza oferta to tysiące produktów. Niektórzy klienci natychmiast zakochują się w naszych tkaninach, bez wątpliwości wybierając je do swojego wnętrza. Inni mogą czuć się nieco przytłoczeni obfitością dostępnych materiałów i potrzebować pomocy w rozwianiu swoich wątpliwości, takich jak dobór odpowiednich tkanin, które będą do siebie pasować i harmonijnie komponować się we wnętrzu.

 

 

Mimo, że nie zajmujemy się stricte projektowaniem wnętrz, oferujemy indywidualne konsultacje telefoniczne. Aby umówić się na taką konsultację, prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu za pośrednictwem e-maila, a także o przesłanie zdjęć pomieszczeń, które chcieliby Państwo urządzić. Dzięki temu będziemy mogli lepiej zrozumieć Państwa potrzeby i oczekiwania.

 

 

Konsultacje to doskonała okazja do wymiany pomysłów i dostarczenia sugestii, które pomogą Państwu w podjęciu decyzji.

Zapraszam.

 

Aleksandra Piskorska-Szymańska